GALERIA SZPARGAŁEK

 

Szanowni Internauci 20.lutego 2018 r. otwarta została GALERIA SZPARGAŁEK  w Szczecinie  u zbiegu ul. Arkońskiej i Harcerzy. W ośmiu Ekoportach  miasta Szczecina odbywa się zbiórka odpadów a następnie przeprowadzana jest selekcja do ewentualnego  powtórnego wykorzystania. W następnej kolejności przekazywane są odpady w dobrym  lub  bardzo dobrym stanie a niejednokrotnie nowe do Galerii Szpargałek. Tam otrzymują punktację : 1, 5, 10, 15 , 20, lub 25. Każdy punkt  odpowiada jednej złotówce. Zatem za niewielką kwotę można nabyć ciekawy artykuł – można sobie urządzić za niewielką cenę mieszkanie , wyposażyć się na wczasy, rozszerzyć horyzonty kulturalne itp. Przykładem mogą być komplet używanych lecz w bardzo dobrym stanie  nart za 20 punktów (20 zł.), rower za 25 punktów, dobra książka za 1 lub 5 punktów.
Zapraszamy naszych  członków , ich rodziny i znajomych do odwiedzania Galerii Szpargałek. Szperając  w ciekawych odpadach można znaleźć coś dla siebie.
Jednocześnie zachęcamy wszystkich do oddawania niepotrzebnych rzeczy do najbliższych Ekoportów  lub bezpośrednio jw. a niekoniecznie od razu wyrzucać na śmietnik. Do odpadu, który jest w dobrym stanie lub na chodzie można doczepić karteczkę Galeria  Szpargałek i  automatycznie  bez selekcji zostanie tam przekazany.
Szanowni Państwo :
1. Zachęcamy do przekazywania odpadów do Ekoportów.
2.Zachęcamy do  odwiedzania Galerii Szpargałek przy ul. Harcerzy,  celem ewentualnego zakupu za niewielką cenę czegoś dla nas wartościowego.
3. Zakupują coś ciekawego dla siebie, należy za wartość zakupu dokonać wpłaty na konto PZN OZ.
4. PZN OZ otrzyma  bony wartości jw. dla wolontariuszy  do wykorzystania w Galerii Szpargałek.
Dodajemy, że jest to pierwsza taka inicjatywa w kraju niesienia pomocy Organizacjom  Pożytku Publicznego.

Nr rachunku PZN OZ:
PKO SA 10 1240 3813 1111 0000 4375 6490