zapraszamy

 

https://www.pfron.org.pl/fileadmin/Redakcja/logo/PFRON_wersja_podstawowa_RGB-01.jpg

Polski Związek Niewidomych Okręg Zachodniopomorski zaprasza  członków swojej organizacji do wzięcia udziału we wsparciu psychologicznym i technologicznym w okresie od  01. grudnia 2020 do 31.12.2021.

Oferentem zadania  pt. “Zdalne wsparcie i poradnictwo dla osób niepełnosprawnych wzrokowo na przeciwdziałanie negatywnym skutkom wywołanym pandemią koronawirusa” jest PFRON na podstawie umowy nr ZZO/000170/16/D z 3 grudnia 2020, a realizatorem Polski Związek Niewidomych Okręg Zachodniopomorski. Do działań niniejszego projektu należeć będą:
1. Wsparcie psychologiczne w formie zdalnej.

Jest to forma psychologiczna, której celem jest skoncentrowanie się na problemie wywołanym pandemią Covit 19  i doprowadzenie do jego złagodzenia i  rozwiązania

Wsparcie prowadzić będzie psycholog

  1. Wsparcie technologiczne w formie zdalnej.

Jest to forma pomocy  beneficjentom w przystosowaniu się do nowych okoliczności, wywołanych pandemią Covit 19 , tzn.  zapoznanie ich z możliwościami komunikowania się na odległość oraz wsparcie w samodzielnej obsłudze  sprzętu teleinformatycznego jak również w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w czasie indywidualnego korzystania z urządzeń elektronicznych oraz oprogramowania.

Wsparcie prowadzić będzie tyfloinformatyk

Zapraszamy osoby niewidome i niedowidzące  do zgłaszania się na adres mailowy j.malosek@pznoz.pl , lub telefonicznie  914 338 338