prośba studenta

Szanowni Państwo,

nazywam się Marcin Skotniczny i jestem studentem piątego roku Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W ramach pracy magisterskiej zajmuję się problematyką osób z niepełnosprawnością wzrokową zatrudnionych na otwartym i chronionym rynku pracy. Aby ją ukończyć i opracować wyniki badań, które będą miały wartość naukową, merytoryczną i edukacyjną potrzebuję chętnych osób do wzięcia udziału w badaniu

Przedsięwzięcie jest duże, a zbieranie wyników jest w tym przypadku ciężką pracą. Z racji na fakt, że nie zostało mi dużo czasu do planowanego końca badań, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w zebraniu osób ankietowanych. Byłbym niezmiernie wdzięczny nie tylko każdej osobie, która wypełni tę ankietę, ale również wszystkim tym, którzy takie osoby znają i mogłyby im to udostępnić.

W mojej pracy magisterskiej badam osoby z niepełnosprawnością wzrokową zatrudnione na otwartym i chronionym rynku pracy pod względem trzech zmiennych: poziomu samooceny, poziomu kapitału psychologicznego oraz poziomu wydajności kontekstowej. Każdy z tych czynników opisany jest w formułce zawartej na stronie przed właściwą ankietą, która jest całkowicie anonimowadobrowolna oraz ma formę kwestionariusza online (google forms). 

Jeżeli znacie Państwo osoby z niepełnosprawnością wzrokową, macie Państwo możliwość kontaktu z osobami z niepełnosprawnością wzrokową lub jesteście Państwo osobą z niepełnosprawnością wzrokową (np. osoba niewidomaosoba ociemniałaosoba słabowidząca lub inne rodzaje niepełnosprawności wzrokowej) byłbym, jak już wcześniej zaznaczyłem, bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiety i udostępnienie jej w ramach swojego okręgu lub koła Polskiego Związku Niewidomych. Osoby, które nie są aktywne zawodowo także mogą podejść do wypełniania badania, również będzie to pomocne, niemniej ankieta zakończy się po podaniu danych metrycznych. Liczy się dosłownie każda osoba.

W tym miejscu przesyłam link do ankiety online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdw4w1T9z6uw-WAbcfWDEGLNwly4x4vFu8JKOz7BaQJe7d0GA/viewform

W razie potrzeby zostawiam również swoje dane kontaktowe: tel. 796 066 196; e-mail: skotom99@gmail.com